Ahti peiliai

AHTI kompanija yra įsikūrusi Suomijoje, Kauhava mieste. Daugelį šimtmečių Kauhava miestas buvo suomiškų peilių gamybos centras. Ahti peiliai yra rankų darbo, todėl jų pagaminama nedaug, o jų kokybė pranoksta visus lūkesčius. Šios kompanijos peiliai yra gaminami iš anglinio plieno, kurio kietumas siekia 59 pagal Rockwell skalę. Ahti peiliai puikus įrankis medžiojant, iškylaujant ar turistaujant.

Aitor peiliai

AITOR kompanija įkurta 1939 metais, gamina išgyvenimo, medžioklės, nardymo, mėtymo peilius ir daugiafunkcinius įrankius. AITOR peiliams gaminti naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausiomis technologijomis paremtus gamybos procesus. Šiuo metu AITOR peiliai yra puikiai žinomi visame pasaulyje: Prancūzijoje, Vokietijoje, Brazilijoje, Japonijoje, Jungtinėse Valstijose.

Boker peiliai

BÖKER kompanija, įkurta Vokietijoje 1869 metais gamina kišeninius, medžiotojams, virtuvinius ir kitokius peilius. Visi BOKER peiliai yra pažymėti firminiu BÖKER ženklu, įrodančiu gaminių kokybę. Ši Vokietijos kompanija šiuo metu yra didžiausia Europoje sportinių, taktinių ir kolekcinių peilių gamintoja ir tiekėja.

Buck peiliai Už kiekvieno BUCK kompanijos peilio slypi 110 metų istorija ir darbo patirtis. BUCK peiliai gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas, siekiant patenkinti net išrankiausių klientų poreikius. Visiems peiliams suteikiama garantija visam gyvenimui (Forever Warranty).
Citadel peiliai

Citadel peilius Kambodžoje šimtmečio pabaigoje pradėjo kurti Dominique Eluere. Visi Citadel peiliai yra pagaminti itin įgudusių meistrų rankomis. Peiliai gaminami iš anglinio plieno ir tai užtikrina peilių ilgaamžiškumą bei patvarumą. 

Eickhorn peiliai Jau daugiau nei prieš 150 metų Vokietijoje buvo įkurta kompanija EICKHORN. Tarptautinis pripažinimas, aukšta kokybės kontrolė, naujausios technologijos, modernus dizainas – visa tai apibūdina EICKHORN. Visi EICKHORN peiliai gaminami tik iš aukščiausios kokybės plieno, griežtai ir skrupulingai prižiūrint visą gamybos procesą.
Fox Knives peiliai

1977 metais Oreste Frati įkūrė FOX Coltellerie kompaniją ir pradėjo FOX peilių gamybą. Pasitelkęs naujausias technologijas ir novatoriškus sprendimus, FOX knives prekės ženklas greitai tapo itin populiarus ir mėgiamas. Oreste Frati visa savo šeimą įtraukė į peilių gamybos verslą, kas jiems ir padėjo pasiekti puikių rezultatų – tapti peilių gamybos lydere nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

          Fudo peiliai

Fudo peiliai yra itin aukštos kokybės šefo peiliai, kurie yra gaminami Japonijoje daugiau nei 70 metų. Fudo peiliams gaminti naudojamas aukštos kokybės plienas, juodmedis ir bambukas.

Glock peiliai

Glock Ges.m.b.H. ginklus ir peilius gaminanti kompanija, įsikūrusi Austrijoje ir pavadinimą gavusi iš įkūrėjo Gaston Glock. Glock peiliai ir ginklai yra plačiai naudojami ginkluotųjų ir specialiųjų pajėgų visame pasaulyje, ypatingo populiarumo jie susilaukė JAV.
LE FIDELE peiliai

Peilių gamybos kompanija LE FIDELE buvo įkurta 1991 metais. Nuo pat pirmų dienų, LE FIDELE peilių kokybei buvo skiriamas itin didelis dėmesys. Šiuo metu LE FIDELE kompanija gamina aukštos kokybės peilius, dekoruotus savo logotipu – šuniu. Peilių gamyboje naudojamos naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos, todėl LE FIDELE peiliai pasižymi nepriekaištinga kokybe.

        LINTON peiliai

LINTON kompanija įkurta 1987 metais. LINTON specializuojasi sportinių, medžioklės ir taktinių peilių gamyboje. Aukšta kokybė, tvirtumas ir patikimumas – visa tai apie LINTON peilius

KA-BAR peiliai

KA-BAR kompanijos istorija prasidėjo daugiau nei prieš 100 metų Amerikoje. Per šimtmetį sukaupta patirtis peilių gamybos srityje leidžia šiandien klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės peilius: karinius, sportinius, išgyvenimo ir taktinius peilius, peilius medžiotojams bei daugiafunkcinius įrankius.

Lion Steel peiliai

Lion Steel Knives kompanija įkurta 1969 Italijoje. Ši kompanija itin daug dėmesio ir investicijų skiria pažangioms technologijoms, kurios leidžia užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę ir pasiūlyti modernaus dizaino peilius. Lion Steel kompanijos tikslas – aukščiausia gaminių kokybė ir pasaulinius standartus atitinkanti peilių gamybos kontrolė.

Haller peiliai

HALLER kompanija buvo įkurta daugiau nei prieš 100 metų Vokietijoje. Daugelį metų kaupta patirtis peilių gamybos srityje, šiandien leidžia pasiūlyti platų, aukštos kokybės asortimentą: Haller peiliai, kišeniniai peiliai, lankai, strėles ir kt. Haller taip pat vysto tokius prekės ženklus kaip Blackfield by Haller, Haller Zombie Dead.

Mantis knives peiliai

Mantis Knives kompanija kuria novatoriškus gaminius, laužo įprasto mastymo standartus ir siekia aukščiausių rezultatų. Mantis knives peiliai pasižymi novatorišku ir moderniu dizainu, aukščiausia kokybe ir funkcionalumu. 

Martinez Albainox peiliai

1990 metais D. José Martínez įkurė kompaniją MARTINEZ ALBAINOX. Veiklos pradžioje kompanija orientavosi į tradicinių peiliš gamybą, tačiau vėliau rinkoje atsiradus ir turistinių peilių poreikiui, kompanija išplėtė savo asortimentą. Šiuo metu kompanija gamina virtuvinius, turistinius, taktinius peilius, daugiafukcinius įrankius, stalo įrankius.

Maserin peiliai

1960 metais Maserin Fervido pradėjo MASERIN peilių gamybą. Šios kompanijos tikslas – aukščiausios kokybės medžiagos ir iš jų gaminami peiliai. Kasdien MASERIN prekės ženklas ieško naujų gamybos sprendimų, naujų medžiagų kad pagamintų geriausius peilius, kokius tik galite įsivaizduoti.

MAX-FUCHS peiliai

Max Fuchs kompanija įkurta 1981 metais. Šios kompanijos itin platus asortimentas aprėpia kareiviškus ir darbo drabužius, kovos uniformas, avalynę, galvos apdangalus, išgyvenimo įrankius, peilius, kuprines ir kt. Ir visa tai MFH siūlo tik aukščiausios kokybės.

    MIL-TEC peiliai

Sturm Handels GmbH įkurta 1971 metais Rotenburge. STURM karinę aprangą pritaikė dėvėti civiliams, sukūrė išskirtinius drabužius, pasižyminčius ilgaamžiškumu, kokybe ir funkcionalumu. STURM taip pat tiekia STURM peilius, daugiafukcinius įrankius ir jų aksesuarus.

MUELA peiliai

Muela Knives ispanų kompanija, gaminanti peilius medžioklei. Karta iš kartos perduota peilių gamybos patirtis, kokybiškas plienas, egzotiška mediena – visa tai persipina MUELA peiliuose, kurie yra ne tik funkcionalūs bet ir stilingi. 

MOKI peiliai

MOKI peiliai tikrai ypatingi - visi jie yra pagaminti Japonijos peilių meistrų rankomis iš aukščiausios kokybės medžiagų. Visi MOKI peiliai turi lygų spindesį ir užtikrina puikų pjovimo tikslumą. Tai puikūs peiliai profesionalams, kolekcininkams ir tiems, kurie vertina aukščiausią kokybę.

       PIELCU peiliai

PIELCU – tai ispanų kompanija, skaičiuoajnti jau 60-tus veiklos metus. PIELCU kompanija nuo savo veiklos pradžios tobulėjo, augo ir šiuo metu yra viena iš lyderiaujančių kompanijų, tiekiančių stalo įrankius, karinius, išgyvenimo peilius ir jų aksesuarus. PIELCU kompanija ypatingai vertina bendravimą su klientais, kurie padeda sugeneruoti naujų idėjų ir pasiekti geriausių rezultatų.

          PUMA-TEC peiliai

PUMA TEC kompanija buvo įkurta 1769 metais. Šiandien PUMA TEC siūlo platų fiksuotų ir sulankstomų, kišeninių, medžiotojams skirtų peilių ir mačečių asortimentą. Peilių gamybai naudojamas tik aukščiausios klasės medžiagos: nerūdijantis plienas, AISI 240 plienas, aliuminis, plastikas, guma, medis.

          Rock Creek peiliai

Rock Creek Knives kompanija gamina ir tiekia medžioklei skirtus peilius. Rock Creek peiliai pasižymi itin aukštos kokybės medžiagomis, todėl galite neabejoti šių peilių ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Shrade peiliai

Schrade kompanija buvo įkurta 1904 ir nuo to laiko specializuojasi medžioklei skirtų ir kišeninių peilių gamyboje. Shrade kompanija sukūrė ir užpatentavo peilį su mygtuku išskleidžiamomis ašmenimis ir automatinius peilius. Tai kompanija, kuri nuolat diegia naujoves gamybos procesuose ir jas pritaiko gaminant Shrade peilius

        Smith and Wesson

Smith & Wesson (S&W) 1852 metais įkurta JAV kompanija, gaminanti ginklus. Ši Amerikos kompanija gamina ne tik šaunamuosius ginklus, bet ir peilius bei kitą amuniciją. Smith & Wesson peiliai ir pistoletai tapo itin populiariais šios kompanijos produktais, garsinančiais įmonės vardą visame pasaulyje.

Walther peiliai

Vokietijos kompanija Walther Arms jau beveik 130 metų yra lyderė šaunamųjų ginklų ir peilių gamybos rinkoje. Jau nuo 1908 metų, Walther kompanija garsėja visame pasaulyje novatorišku požiūriu ir jo taikymu savo produkcijos gamyboje. Tokia novatoriška dvasia iki šių dienų lydi Walther kompaniją.

John EK peiliai buvo pradėti gaminti 1941 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pirmieji gaminami peiliai buvo skirti kariams, jūreiviams, pilotams ir jūrų pėstininkams, dalyvavusiems II Pasauliniame kare. 2015 metais KA-BAR Knives, Inc. įsigijo Johk Ek Commando Knife Co. kompaiją ir perkėlė peilių gamybą į New York'ą.