Prekių pirkimo ir pristatymo taisyklės

Prekių pristatymas

Prekės yra pristatomos per skubių siuntų tarnybą VENIPAK (4.50 EUR) arba į OMNIVA paštomatus (3.50 EUR). Siuntoms, pristatomoms į  Kuršių Neriją, taikomas papildomas 40€ su PVM mokestis. Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu arba į Jūsų nurodytą Omniva paštomatą. Už prekes apmokėjus banko pavedimu, prekės išsiunčiamos po lėšų gavimo ir pristatomos per 1-2 darbo dienas. Kai kuriais atvejais pristatymas gali užtrukti iki 1-2 savaičių, jeigu prekė buvo parduota ir mes neturime jos sandėlyje.

VENIPAK: atsiimdami prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Prekes iš kurjerio gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakyme ar užsakymo pastabose. Atsiimant prekes būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).

SVARBU! Prieš atvykdamas kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktais.  

OMNIVA: kurjeriui pristačius prekę į Omniva paštomatą, Jūs gausite sms žinutę su paštomato durelių kodu. Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas per kurias turite atsiimti siuntą. Priešingu atveju, po 7 dienų siunta bus grąžinama siuntėjui. Paštomatai veikia 24/7, todėl siuntą galėsite atsiimti Jums patogiu metu.

Atsiskaitymo būdai

Internetinėje parduotuvėje www.geripeiliai.lt už prekes galite atsiskaityti banko pavedimu, mokėjimą taip pat galite atlikti naudodami elektroninės bankininkystės sistemą Paysera arba PayPal.

Elektroninė bankininkystė

UAB Army Shop grupė, siūlo Jums atsiskaityti naudojantis Paysera elektroninės bankininkystės sistema ir mokėjimą atlikti per šiuos bankus: AB bankas “Swedbank”, AB “SEB bankas”, Luminor Bank AS, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“, UAB "Medicinos bankas".

Norėdami atsiskaityti per savo banką, pasirinkite elektroninės bankininkystės mokėjimo būdą. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į Paysera  sistemą, kurioje galėsite pasirinkti norimą banką. Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema bus suformavusi Jūsų mokėjimą už prekes. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl sugrįšite į internetinę parduotuvę.

Atsiskaitymo dokumentų išrašymas (sąskaitos faktūros)

Užsakytoms prekėms išrašomos PVM sąskaitas faktūros.


Prekių keitimas ir grąžinimas

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Grąžinant arba keičiant prekes būtina įvykdyti šias sąlygas:

- grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje, nesugadintoje pakuotėje;

- prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;

- prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);

- grąžinama/keičiama prekė turi būti tos pačios sudėties/komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.

Įvykdžius aukščiau pateiktas sąlygas, kartu su grąžinama preke atsiųskite ir prašymą grąžinti/keisti prekę. Prašyme būtina nurodyti vardą ir pavardę, sąskaitos - faktūros numerį, prekės pavadinimą ir kainą, sąskaitos numerį, į kurią turėtų būti grąžinti pinigai bei grąžinimo arba keitimo priežastį.

Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus, per 5 d.d. grąžinsime pinigus į jūsų nurodytą sąskaitą. Keitimo atveju, jei prekę turime sandėlyje, ji bus išsiųsta nedelsiant. Jei prekės neturėsime sandėlyje, prekės keitimo procedūra gali užtrukti 10-12 darbo dienų.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258, remiantis patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones" taisyklių nustatyta tvarka. Netenkinusių prekių grąžinimo išlaidas apmoka klientas.

GINČŲ SPRENDIMAS

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

Už nekokybiškas ar netenkinusias prekes, pinigai į gavėjo sąskaitą yra grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų.

Prekės grąžinamos šiuo adresu:

UAB ARMY SHOP
Jurbarko g. 5
LT-47183, Kaunas