HA82204
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | Fudo |
| Peilio tipas | Virtuvinis peilis |
| Geležtės medžiaga | Damasko plienas |
| Kietumas (HRC) | 60° |
| Rankenos medžiaga | POM plastikas |
| Geležtės ilgis | 95 mm |
| Rankenos ilgis | 115 mm |
| Bendras ilgis | 210 mm |
| Svoris | 75 g. |
| Dėklas | TAIP |
- 33 sluoksnių Damasko plieno peilis
- Peilio geležtės šerdis pagaminta iš VG10 plieno (viena iš geriausių plieno rūšių peiliams šiuo metu esanti rinkoje)
- Itin tvirta, tačiau lanksti geležtė
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.