MA31876
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | RUI |
| Peilio tipas | Taktinis peilis |
| Kietumas (HRC) | 56°-58° |
| Geležtės medžiaga | 7CR17MOV nerūdijantis plienas |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Rankenos medžiaga | G-10 |
| Neslystanti rankena | TAIP |
| Geležtės ilgis | 107 mm |
| Geležtės storis | 5 mm |
| Rankenos ilgis | 115 mm |
| Bendras ilgis | 222 mm |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Oda |
| Spalva | Juoda |
- Peilis turi odinį dėklą
- Metalinė dovanų dėžutė
- Peilį galima tvirtinti prie diržo
- Iš dalies dantyta geležtė
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.