MA31910
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | RUI |
| Peilio tipas | Taktinis peilis |
| Geležtės medžiaga | Nerūdijantis plienas dengtas titanu |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Rankenos medžiaga | Guma |
| Neslystanti rankena | TAIP |
| Geležtės ilgis | 125 mm |
| Geležtės storis | 6 mm |
| Rankenos ilgis | 133 mm |
| Bendras ilgis | 258 mm |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Nailonas |
| Spalva | Khaki |
- Peilis turi nailono dėklą
- Dantyta geležtė
- Stiklo skeltuvas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.