MA31935
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | RUI |
| Peilio tipas | Taktinis peilis |
| Geležtės medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Rankenos medžiaga | Guma |
| Neslystanti rankena | TAIP |
| Geležtės ilgis | 242 mm |
| Geležtės storis | 5 mm |
| Rankenos ilgis | 124 mm |
| Bendras ilgis | 366 mm |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Nailonas |
| Spalva | Juoda |
- Peilis turi nailono dėklą
- Peilio rankena pritaikyta anatomiškai prie delno
- Modelis: TANIWHA - SERIE ENERGY
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.