CST-20RBC
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | Cold Steel |
| Peilio tipas | Išgyvenimo peilis |
| Geležtės medžiaga | 4116 voskiškas nerūdijantis plienas |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Rankenos medžiaga | Polipropilenas |
| Geležtės ilgis | 114 mm |
| Geležtės storis | 2.5 mm |
| Rankenos ilgis | 102 mm |
| Bendras ilgis | 216 mm |
| Svoris | 74 g. |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Secure-Ex® |
| Spalva | Juoda |
- Peilis turi Secure-Ex® dėklą
- Iš dalies dantyta geležtės viršus
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.