BUCH8630
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | BLACK ICE |
| Peilio tipas | Taktinis peilis |
| Geležtės tipas | Tanto |
| Geležtės medžiaga | 420 nerūdijantis plienas |
| Kietumas (HRC) | 54° |
| Rankenos medžiaga | G-10 |
| Geležtės ilgis | 85 mm |
| Rankenos ilgis | 85 mm |
| Bendras ilgis | 170 mm |
| Svoris | 118 g. |
- Taktinis, sulenkiamas kišeninis peilis
- Peilį galima segti prie diržo
- Stone Wash ašmenų danga, kuri gaunama poliruojant geležtę būgne su „žvyru“. Įdomi tuo, kad ant jos nesimato peilio naudojimo metu atsirandančių įbrėžimų ar kitų dėvėjimosi ženklų.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.