BUCH8669
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | BLACK ICE |
| Peilio tipas | Taktinis peilis |
| Geležtės medžiaga | 420 nerūdijantis plienas |
| Kietumas (HRC) | 54° |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Geležtės ilgis | 85 mm |
| Rankenos ilgis | 85 mm |
| Bendras ilgis | 170 mm |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Nailonas |
| Spalva | Juoda |
- Neslystanti peilio rankena
- Peilis turi nailono dėklą, segamą prie diržo
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.