HA84721
Nauja prekė

Prekė parduodama tik pilnamečiams asmenims. Norėdami įsigyti šią prekę internetu, turite atsiųsti tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją/nuotrauką el. paštu info@geripeiliai.lt. Mokėjimas už prekę turi būti atliktas iš dokumentą atsiuntusio asmens banko sąskaitos.
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | HALLER |
| Peilio tipas | Daugiafunkcinis įrankis |
| Geležtės medžiaga | 420 nerūdijantis plienas |
| Kietumas (HRC) | 54° |
| Rankenos medžiaga | 420 plienas + Paracord virvė |
| Geležtės ilgis | 90 mm |
| Rankenos ilgis | 130 mm |
| Bendras ilgis | 220 mm |
- Peilio rankena su kompasu ir švilpuku
- Peilis turi nailono dėklą
- Geležtė padengta juoda danga
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.