HA82285
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | Fudo |
| Peilio tipas | Virtuvinis peilis |
| Kietumas (HRC) | 60° |
| Geležtės medžiaga | Damasko plienas |
| Rankenos medžiaga | Bambukas |
| Geležtės ilgis | 190 mm |
| Rankenos ilgis | 125 mm |
| Bendras ilgis | 315 mm |
| Svoris | 175 g. |
- Tradicinis filė peilis, skirtas smulkiausiems mėsos ir žuvies gabalėliams pjaustyti
- Geležtė pagaminta iš 67 sluoksnių nerūdijančio Damasko plieno
- Geležtės šerdis pagaminta iš VG10 plieno
- Plienas atsparus korozijai, labai kietas, ir ilgai išlaikantis ypatingą aštrumą
- Šerdis yra apsaugota 33 Damasko plieno sluoksniais dešinėje ir kairėje
- Peilio rankena pagaminta iš bambuko medienos, kurie galuose yra sutvirtintas nerūdijančiu plienu
- Bambukas savo tvirtumu prilygsta ąžuolui, todėl yra tikrai tvirtas ir patikimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.