HA61712
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | HALLER |
| Peilio tipas | Medžioklinis peilis |
| Geležtės medžiaga | 420 nerūdijantis plienas |
| Kietumas (HRC) | 54° |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Rankenos medžiaga | Guma |
| Geležtės ilgis | 155 mm |
| Rankenos ilgis | 115 mm |
| Bendras ilgis | 270 mm |
| Dėklas | TAIP |
- Peilio rankena pagaminta iš gumos
- Peilis turi odinį dėklą
- Pirštų apsauga
- Iš dalies dantyta viršutinė geležtės dalis
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.