HA83540
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | HALLER |
| Peilio tipas | Virtuvinis peilis |
| Geležtės tipas | Straight-Back |
| Geležtės medžiaga | 420 nerūdijantis plienas |
| Kietumas (HRC) | 54° |
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Geležtės ilgis | 175 mm |
| Rankenos ilgis | 125 mm |
| Bendras ilgis | 300 mm |
| Dėklas | TAIP |
- Puikiai tinka medžioklei ir iškyloms gamtoje
- Oranžinio ir juodos spalvos kamufliažo rankena
- Itin plona ir lanksti peilio geležtė
- Peilis turi nailono dėklą
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.