HA42954
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | HALLER |
| Geležtės medžiaga | 420 nerūdijantis plienas |
| Rankenos medžiaga | Zebramedis |
| Geležtės ilgis | 115 mm |
| Rankenos ilgis | 105 mm |
| Bendras ilgis | 235 mm |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Oda |
| Spalva | Juoda |
- Peilio rankena su zebramedžiu
- Peilis turi turi odinį dėklą
- Pirštų apsauga
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.