HA80487
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | HALLER |
| Peilio tipas | Kišeninis peilis |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Geležtės medžiaga | Anglinis plienas |
| Rankenos medžiaga | Anglinis plienas |
| Geležtės ilgis | 110 mm |
| Rankenos ilgis | 125 mm |
| Bendras ilgis | 235 mm |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Oda |
- Peilis turi odinį dėklą
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.