HA83932
Nauja prekė
Šiuo metu prekės neturime
Pasiekiama:
| Prekės ženklas | HALLER |
| Peilio tipas | Kišeninis peilis |
| Geležtės tipas | Drop Point |
| Geležtės medžiaga | 440 nerūdijantis plienas |
| Kietumas (HRC) | 56° |
| Rankenos medžiaga | Zebramedis |
| Geležtės ilgis | 105 mm |
| Rankenos ilgis | 115 mm |
| Bendras ilgis | 220 mm |
| Dėklas | TAIP |
| Medžiaga | Oda |
| Spalva | Juoda |
- Peilio rankena iš zebramedžio
- Pirštų apsauga
- Peilis turi odinį dėklą
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.